Strona główna

Witamy na stronie hodowli "Masenflora FCI", dawniej Wilczy Duch FCI. Jesteśmy mała hodowlą w centrum Polski, mamy również trochę terenów w Sudetach, gdzie lubimy się zaszyć, a psy wyhasać. Nasza hodowla została zarejestrowana w ZKwP oraz FCI w 2007 roku. Mieszkamy w lesie, blisko rozlewisk Pilicy i rzeczki Luciąży. Nie hodujemy, od nie wiadomo kiedy, ani ile. Robimy to z miłości do psów i pasji. Psy nie są naszym źródłem dochodów. Zależy nam by w przyszłości szczeniaki z naszej hodowli znalazły odpowiedzialne, troskliwe i kochające domy.


Jestem otwartą osobą, zawsze chętnie udzielę pomocy, czy informacji. Jak dla mnie nie ma głupich pytań. Chętnie również się spotkamy, by przyszli właściciele mogli przekonać się na żywo, co to znaczy lundehund czy wilczak, w prawdziwym życiu i co potrafią, a potrafią naprawdę wiele. Moim celem jest hodowanie psów przede wszystkim ZDROWYCH, SZCZĘŚLIWYCH, by stały się jak najlepszymi przedstawicielami swojej rasy i kompanami życia.

Z naszymi psami, dla przyjemności uprawiamy dogtrekking, canicross, jazdę na rowerze z psem, jak i nasze ukochane pływanie.

Pies to nie zabawka, a kompan życia na wiele lat, ma swój rozum i potrzeby, wymaga czasu, pracy i uwagi, nie każda też rasa jest odpowiednia dla poszczególnego człowieka. Dlatego przed zakupem warto porozmawiać z właścicielami, hodowcami, zapoznać się z rasą, jak i poznać ją na żywo. Pamiętajcie, że każdy pies wymaga szczególnej uwagi, prowadzony rozsądnie, z jasno wytyczonymi granicami, z miłością, jest najwspanialszy pod słońcem, jednak źle poprowadzony może stworzyć nam piekło na ziemi. Genetyka to nie wszystko, to MY tworzymy psiaka, dlatego tak ważne jest odpowiedzialne i przemyślane podjęcie decyzji o wzięciu nowego członka rodziny pod swój dach.


Jesteśmy czynnymi członkami ZKwP (Związku Kynologicznego w Polsce), FCI (Międzynarodowa Federacja Kynologiczna), Słowackiego i Czeskiego Klubu Rasy Ceskoslovensky Vlcak oraz Norweskiego Klubu Norsk Lundehunda.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dokładnego zapoznania się ze stroną.


Agnieszka Bogusławska


Ja i Luna,sunia,która odmieniła moje,życie i sprawiła, że zatraciłam się w psach.

Wilczy Duch FCI

Wypromuj również swoją stronę Pet Transportation Service